zápas Bad Copies vs. Sokol

datum 4.3.2004
Bad Copies x Sokol

Prestižní -derby- nazačali Bads dobře. Sokol se po jedenáctibodové šňůře ze stavu 9:6 na 9:17 dostal do vedení, které navýšil až na rozdíl šestnácti bodů na konci prvního období.

Na to Bads odpověděli na začátku druhé čtvrtiny náporem a podařilo se jim snížit na rozdíl šesti bodů. Tento trhák zastavil až trojkou Zdenda Štepánek. Tato úspěšná střela byla ale jediná věc, kterou se prezentoval, neboť se chvíli poté zranil(kotník) a musel odstoupit ze hry. Bads pokračovali v dobré střelbě a dokázali uhrát přijatelný poločasový výsledek.(49:50)

V druhé polovině utkání se domácí brzy dostali do mírného vedení, které udržovali až do koncovky. V té vrátili Sokol zpět do hry trojkami J.R.(dvě) a Godi(jedna). Naštěstí na ně dokázal odpovědět trojkou Martin Chaloupka(Maxa) a poté úspěšným nájezdem Bárt. V úplném závěru nezvládl koncovku Vašek Matoušek a zbytečně vystřelil od půlky, když do konce zbývalo ještě deset vteřin. Díky tomu také Bads dovedli utkání do vítězného konce.

Zajímavostí zápasu byl souboj kapitánů obou družstev, kteří se po většinu zápasu bránili. Vítězem tohoto střetnutí se stal Godi, který Růžu přestřílel 41:4. :-)

charles
Výsledek :99:96
Čtvrtiny : 16:32,33:18,26:21,24:25
Rozhodčí : Šindelář,Vencl
Střelci BC : Bartheldi 32, Bureš 30, Šotola 18, Chaloupka 8, Mejstřík 7, Růžička 4